Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Super pociągi na stacji Skierniewice wieczorną porą 19.06.2016R.

 
1.EP09-041z EIC "ŚNIEŻKA" 6150 Jelenia Góra-Warszawa Wsch. przejazd składu bez zatrzymania przez Skierniewice w str. Żyrardowa , 2.PESA Dart ED161-004h. IC "DĄBROWSKA" 171014/5 Warszawa Wsch. - Ostrów Wielkopolski odjazd ze stacji Skierniewice w str.Koluszek + wjazd i odjazd PESY Dart ED161-011a. IC "WISŁA" 41150 Wisła Głębce-Warszawa Wsch. 3.EP07-344 z TLK "DEYNA" 91109 z Łodzi Kaliskiej do Warszawy Wsch. 4.PESA Dart ED161-013a. IC "CZANTORYSKI" 24104 LUBLIN-CZĘSTOCHOWA,

 


&MIKUŚ& MK&SPOTTING Zapraszam do oglądania &
 
Data pliku video: 2016-06-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola