Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

UWAGA Roboty Drogowe

Data publikacji: 2015-01-15, Data modyfikacji: 2015-01-15
A A AWydrukDrukuj  
 

Informujemy, że od dnia 15 stycznia do końca czerwca br. będą prowadzone prace związane z budowa kanalizacji sanitarnej wraz z odtworzeniem pasa drogowego ulicy Rawskiej na odcinku od ul. Granicznej do ul. Kopernika w Skierniewicach. Wprowadzony zostanie na tym odcinku ruch wahadłowy. Prosimy o stosowanie się do tymczasowego oznakowania i ostrożną jazdę.Roboty wykonywać będzie Zakład Instalacji Sanitarnych C.O. i Gaz "KENEZ" Zenon Rakoca ul. Mazowiecka 8, 87-800 Włocławek na zlecenie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji "WOD-KAN" Sp. z o.o. Mokra Prawa 30, 96-100 Skierniewice.

UM Skierniewice, Źródło artykułu: www.skierniewice.net.pl, Autor zdjęć: UM Skierniewice
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola