Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Skierniewice - Wypadek z udziałem prezydenta Krzysztofa Jażdżyka (ćwiczenia)

 
Wczoraj o godz. 20.00 przy ul. Grzybowej w wyniku kolizji samochodu osobowego z autobusem MZK kilkanaście osób zostało rannych, wśród nich prezydent Skierniewic Krzysztof Jażdżyk. Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji ratowników harcerzy Hufca ZHP w Skierniewicach z udziałem Ochotniczej Straży Pożarnej Mokra Lewa sytuacja została sprawnie opanowana. Całe zdarzenie było jedynie ćwiczeniami w ramach warsztatów z zakresu pierwszej pomocy. W roli kierowcy autobusu wystąpił prezydent Krzysztof Jażdżyk. Po akcji wyraził swoje uznanie dla ratowników. Prezydent powiedział, że akcja została przeprowadzona profesjonalnie, a on czuł się bezpiecznie.

 


TV Skierniewice
 
Data pliku video: 2015-02-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola