Belka
Sobota, 17 Listopada 2018   imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Odcinek Skierniewice - Łowicz Główny Gombrowiczem w II dzień świąt BN

 
Odcinek jak w tytule. W zasadzie to ino zjazd w Skierniewicach i wjazd do Łowicza Głównego jest czymś nowym, bo już było filmowane od strony Łodzi skręt w lewo z linii nr 1 na łącznicę do linii 11, ale przed samym Łowiczem skręcił w lewo ku linii nr 3 w stronę Warszawy (jak Wrocławianina filmowałem w październiku br.) Ale zawsze można zobaczyć jak ładnie zrobili na stacji Skierniewice, i jak od nowa są kładzione tory, którymi z 11 skręcimy w linię nr 1 nie wjeżdżając do Skierniewic tylko już lecąc na Koluszki. 0:04:22 - Skierniewice 0:09:32 - Mokra 0:11:32 - Sierakowice Skierniewickie 0:13:52 - Bełchów 0:17:25 - Bobrowniki 0:21:31 - Placencja podg. 0:25:55 - Łowicz Główny Ten film powstał przy użyciu Edytora wideo YouTube (youtube.com/editor)

 


Kubek Elektrowoz
 
Data pliku video: 2015-12-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola