Belka
Sobota, 17 Listopada 2018   imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MISTRZOSTWA Koła PZW Skierniewice Miasto 2016

 
W dniu 22.05.2016 r. na Zalewie Zadębie w Skierniewicach odbyły się spławikowe zawody o Mistrzostwo Koła. W zawodach udział wzięło 25 zawodników (20 seniorów, 1 kobieta, 2 junior, 2 kadet). Zawodnicy łowili następujące gatunki ryb: liny, leszcze, płocie. W kategorii senior zwycięzcą został Kol. Piotr Żytek, 2 miejsce zajął Kol. Marcin Cichal, 3 był Kol. Krzysztof Wysocki. W kategorii kobiet zwyciężyła Kol. Marlena Gajewska, w kat. junior - Kol. Wiktor Paradowski, w kat. kadetów - Kol. Kornelia Strojek. Puchary i nagrody dla najlepszych wręczał Prezes Koła.

 


krzysztof pl
 
Data pliku video: 2016-05-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola