Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jagiellonia - Unia Skierniewice 4:0 XIV kolejka III ligi 2002/2003 - bramka na 2:0

 
Jagiellonia - Unia Skierniewice 4:0 bramki: Kobeszko '5, '72, '90, Tyczkowski '83. żółte kartki: Dzienis - Gręda, Budka. czerwone kartki: Gręda '54, Budka '58. sędziował: J.Walczyński (Lubelski ZPN). widzów: ok. 700 (0 gości). Jagiellonia: Olszewski - Prokop, Zalewski, Marcinkiewicz, Kulig, Dzienis (46. Tupalski), Speichler, Łatka, Żuberek, Danielewicz (57. Tyczkowski), Kobeszko. Unia: Surlit - Gręda, Pawłowski, Zawadzki (27. Jędrzejewski), Sobolewski, Budka, Kubiak, Podolski, Solecki, Chimeze, Świstek (73. Krulik). Za jagiellonia.neostrada.pl

 


videojagiellonia
 
Data pliku video: 2018-12-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola