Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XX Targi Turystyczne - Na styku kultur

Data publikacji: 2014-02-24, Data modyfikacji: 2014-02-25
A A AWydrukDrukuj  
 

XX Targi Turystyczne "Na styku kultur" odbyły się w ostatni weekend w Hali Expo w Łodzi. Nie zabrakło tam Skierniewic, które przygotowały stoisko we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Skierniewicach.

Ekspozycja przyciągała wielu zwiedzających przede wszystkim możliwością obejrzenia wizualizacji nt. uzdrowiska oraz prezentacji przedstawiającej miasto i jego atrakcje. Chętni mogli skorzystać także z zabiegów przygotowanych przez studentki PWSZ, m.in.: manicuru, makijażu czy uzyskania porad dietetycznych. Zwiedzający otrzymywali  pamiątkowe gadżety oraz materiały informacyjne o mieście.W tym roku Skierniewice spotkało szczególne wyróżnienie. Z okazji jubileuszu 20-lecia Targów Regiony Turystyczne "Na styku kultur" miasto otrzymało z rąk Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Łódzkich Tomasza Rychlewskiego podziękowania za wieloletnią współpracę, aktywny udział w targach, zaangażowanie oraz wsparcie merytoryczne.

UM Skierniewice, Źródło artykułu: www.skierniewice.net.pl, Autor zdjęć: UM Skierniewice
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola