Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wybieramy najlepszych młodych wolontariuszy

Data publikacji: 2014-02-10, Data modyfikacji: 2014-02-10
A A AWydrukDrukuj  
 

Do 28 lutego można zgłaszać kandydatów w Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Po raz siódmy Skierniewice przystępują do ogólnopolskiego projektu Fundacji „Świat na Tak”, dołączając tym samym do kilkudziesięciu innych samorządów w Polsce.

Celem konkursu jest wyróżnienie młodych ludzi (14-19 lat), którzy bezinteresownie działają na rzecz innych, a także promowanie idei wolontariatu. Jak przewiduje regulamin konkursu, jury etapu lokalnego musi do 10 marca wyłonić laureatów i jednego z nich nominować do etapu ogólnopolskiego. W załączeniu regulamin konkursu i wniosek. 


Zwycięzcy konkursu z przed roku: Mateusz Niemczyk, Jakub Stachów, Agata Sumińska, Aleksandra Bakalarska, Katarzyna Miklaszewska, Monika Niemiec, Paulina Wolniak, Natalia Wawrzyniak

 

UM Skierniewice, Źródło artykułu: www.skierniewice.net.pl, Autor zdjęć: UM Skierniewice
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola