Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tomasz Jaroński i Dariusz Baranowski zapraszają na Skierniewice Road Race 2018!

 
Wyjątkowy wyścig zasługuje na wyjątkową oprawę. Dlatego do udziału w Skierniewice Road Race: Wyścig Trzech Lilii zachęcają znani kolarscy eksperci, Tomasz Jaroński i Dariusz Baranowski. Zobaczcie ich zapowiedź zbliżającego się wydarzenia przygotowanego przez Cezarego Zamanę i zapisujcie się do startu na tour.zamanagroup.pl Skierniewice Road Race: Wyścig Trzech Lilii (12-13 maja) to unikalne w skali kraju przedsięwzięcie dla miłośników kolarstwa. W ciągu dwóch dni przyjdzie się im zmierzyć aż z trzema wyzwaniami: sobota to najpierw jazda indywidualna na czas, a później dynamiczne uliczne kryterium po ulicach Skierniewic. Niedziela to wyścig ze startu wspólnego. Za organizację Skierniewice Road Race odpowiada wybitny kolarz Cezary Zamana, i mistrz Polski oraz triumfator Tour de Pologne, a obecnie organizator najciekawszych kolarskich imprez dla amatorów.

 


Zamana Group
 
Data pliku video: 2018-05-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola