Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Śmierć" na żywo 72-latki (wieży ciśnień). Skierniewice - Wyburzanie wieży ciśnień.

 
"Death" live 72-year-olds (the water tower). Skierniewice - Demolition water tower. Wyburzenie wieży ciśnień metodą pirotechniczną odbyło się 10 grudnia 2011r. w Skierniewicach przy ulicy Batorego. O godz. 14:03 nastąpiła detonacja materiałów wybuchowych (WYBUCH KONTROLOWANY) Do wybuchu został użyty materiał wybuchowy o nazwie AMONAL około 20 kg. Budowla według danych samorządowych pochodzi(ła) z 1939r. Wyłączna własność tego wideo adamwojadi. Wszystkie prawa producenta tego wideo zastrzeżone. Pobieranie (ściąganie) i wykorzystywanie w całości lub fragmentach do wykonań publicznych bez zezwolenia zabronione. adamwojadi

 


adamwojadi
 
Data pliku video: 2011-12-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola