Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Skierniewicki PUP najlepszy w Polsce

Data publikacji: 2014-02-26, Data modyfikacji: 2014-02-26
A A AWydrukDrukuj  
 

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach zwyciężył w Ogólnopolskim Rankingu Urzędów Pracy pod względem efektywności podejmowanych działań aktywizujących na rzecz osób bezrobotnych i poszukujących pracy.   

24 lutego przypadał Dzień Pracownika Służb Zatrudnienia. Z tej okazji w Hotelu Sobieskim w Warszawie odbyła się konferencja zorganizowana przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Podczas posiedzenia  zebrani zostali zapoznani z założeniami do nowej ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy oraz nowymi instrumentami w aktywizacji bezrobotnych. Spotkanie było także okazją do uhonorowania pamiątkowymi medalami najlepszych Pracowników Służb Zatrudnienia w tym Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Skierniewicach – Ryszarda Pawlewicza, za zajęcie pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Rankingu Urzędów Pracy. W uroczystości na zaproszenie Ministra Władysława Kosiniak – Kamysza oraz Sekretarza Stanu Jacka Męciny uczestniczyła również wiceprezydent Beata Jabłońska.


UM Skierniewice, Źródło artykułu: www.skierniewice.net.pl, Autor zdjęć: UM Skierniewice
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola