Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Skierniewice: Policja poszukuje zaginionego mężczyzny [VIDEO]

 
Policja, straż pożarna i straż leśna poszukują dzisiaj zaginionego mężczyzny, który rano wyszedł z ośrodka wypoczynkowego „Sosenka" w Budach Grabskich i do tej pory nie wrócił. 62-latek z Warszawy przebywał tam z siostrą na wakacjach. W akcji poszukiwawczej bierze udział w sumie około 50 policjantów, strażaków i strażników leśnych. Na obszar poszukiwawczy niebawem wyruszy również policyjny śmigłowiec wyposażony w sprzęt termowizyjny. Policja prosi o pomoc, bo mężczyzna jest niepełnosprawny umysłowo i zachodzi podejrzenie, że mógł się znacznie oddalić od terenu poszukiwań. Każdy kto widział mężczyznę o podanym rysopisie proszony jest o kontakt pod numerami telefonu: 46 834 11 88, 46 834 11 89 lub 997. Więcej na ten temat w materiale filmowym: AKTUALIZACJA: mężczyzna został rozpoznany i odnaleziony!

 


Skierniewickie.pl
 
Data pliku video: 2013-07-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola