Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Skierniewice: Maraton przeprasza za bal sylwestrowy

 
Puste stoły, walka o jedzenie i niesmak - to wrażenia wielu z uczestników balu sylwestrowego w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym „Maraton" w Skierniewicach. Właściciel lokalu przyznaje -- jestem znokautowany tą sytuacją. Poprosiliśmy go o rozmowę przed kamerą. 340 osób z nadzieją na dobrą zabawę przyszło do Maratonu w sylwestrowy wieczór. Na imprezie jednak już o godz. 22 skończyło się jedzenie. - To był najgorzej zorganizowany sylwester na którym byłam. Jedzenie masakra, jak podali tzw 2 danie to myśleliśmy, że to żart. Niestety to nie był żart i tak oto za 350 zł dostaliśmy wielkie nic. -- skarżą się uczestnicy imprezy na forach internetowych. - Sylwester w maratonie? Śmiechu warte... to co pamiętam to głód i kłótnie o kasę... której nie otrzymaliśmy. Kilka par dostało zwrot całości. Innym [właściciel] proponował 50%, a byli i tacy, którym nie chciał dać nic. Osobiście nie zostawię tego w takim stanie, będę domagał się zwrotu gotówki. Całości, bo ten sylwester nie był warty nawet 100 zł. - Czuję się znokautowany całą sytuacją, niedostatecznie dopilnowaliśmy menu i jako danie główne została podana ryba zawinięta w bakłażana, w ilości właściwej raczej dla przystawki. -- mówi Konstanty Marat, właściciel lokalu. -- To spowodowało, że przekąski ze stołu szwedzkiego błyskawicznie zniknęły, dla niektórych gości przez to nie wystarczyło jedzenia. Niezadowoleni goście mogą zgłaszać się do recepcji Centrum Konferencyjno-Rozrywkowego „Maraton" i umawiać na zbiorowe spotkania z właścicielem, aby omówić warunki rekompensaty. Pierwsze takie spotkanie odbyło się dzisiaj, 5 stycznia. Więcej w materiale filmowym.

 


Skierniewickie.pl
 
Data pliku video: 2013-01-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola