Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MR: wyszehradzko-brytyjskie spotkanie w Budapeszcie

Data publikacji: 2017-09-14, Data modyfikacji: 2017-09-14
A A AWydrukDrukuj  
 
MR: wyszehradzko-brytyjskie spotkanie w Budapeszcie

- MR informuje:

Wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki będzie uczestniczył w spotkaniu ministrów krajów Grupy Wyszehradzkiej (V4) odpowiedzialnych za handel zagraniczny z Kanclerzem Skarbu Wielkiej Brytanii Philipem Hammondem.

Ministrowie najpierw spotkają się w węższym, wyszehradzkim gronie. Następnie odbędą się rozmowy plenarne z udziałem gościa z Wielkiej Brytanii. Wśród tematów rozmów znajdą się, m.in. przyszłość stosunków gospodarczych pomiędzy krajami V4 a Wielką Brytanią; handel, inwestycje i relacje finansowe w kontekście Brexitu.

Wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki odbędzie również spotkanie bilateralne z Kanclerzem Skarbu Philipem Hammondem.

MR, Źródło artykułu: Centrum Prasowe PAP
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola