Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs wiedzy o Sejmie rozstrzygnięty

Data publikacji: 2014-02-14, Data modyfikacji: 2014-02-14
A A AWydrukDrukuj  
 

Uczniowie Liceum im. B. Prusa w Skierniewicach: Wojciech Przybyszewski (I miejsce), Emilia Staniak (II miejsce) i Marta Nagajska (III miejsce) zwyciężyli w konkursie Wiedzy o Sejmie, który odbył się w ostatni czwartek 13 lutego.

Osiągając najlepsze wyniku w teście wiedzy o polskim parlamentaryzmie, pokonali kilkudziesięciu kolegów z miejskich i powiatowych szkół ponadgimnazjalnych. Nagrody ufundowane przez organizatorów i patronów konkursu wręczyli: Poseł Dorota Rutkowska, Starosta Powiatu Skierniewickiego Mirosław Belina oraz Wiceprezydent Skierniewic Beata Jabłońska. Konkurs został zorganizowany przez Poseł na Sejm RP Dorotę Rutkowską oraz Kancelarię Sejmu.


Serdecznie gratulujemy laureatom i uczestnikom!UM Skierniewice, Źródło artykułu: www.skierniewice.net.pl, Autor zdjęć: UM Skierniewice
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola