Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konferencja ERASMUS PLUS

Data publikacji: 2014-02-20, Data modyfikacji: 2014-02-21
A A AWydrukDrukuj  
 

Już w przyszły czwartek, 27 lutego o godz. 12:00 w Auli Fioletowej Wydziału Prawa |i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Kopcińskiego8/12 odbędzie się konferencja – „Erasmus plus – wielkim wyzwaniem dla województwa łódzkiego”.

Spotkanie poprowadzą m.in.: Poseł do Parlamentu Europejskiego Joanna Skrzydlewska, marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stepień, Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, łódzki Kurator Oświaty Jan Kamiński, Rektor Uniwersytetu Łódzkiego Prof. Dr hab. Włodzimierz Nykiel oraz Przewodnicząca Erasmus Student Network UŁ Angelika Zabłocka. Prosimy o potwierdzenie udziału do 26 lutego na adres sekretariat@skrzydlewska.eu lub pod nr tel. 042 633 80 60.   Serdecznie zapraszamy!

UM Skierniewice, Źródło artykułu: www.skierniewice.net.pl, Autor zdjęć: UM Skierniewice
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola