Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bitwa o Chrystusa Króla trwa dalej, Skierniewice, Sobota 28-10-2017 - MATERIAŁ ŹRÓDŁOWY

 
Jest to materiał źródłowy, który był realizowany na żywo. Materiały poszczególnych wykładów, będą ukazywać się sukcesywnie. Za usterki przepraszamy. ZAPROSZENIE - VIDEO: youtube.com/watch?v=q0JEBVvXQnE&t=94s Stowarzyszenie FIDES ET RATIO z Krakowa i Radio CHRYSTUSA KRÓLA z Łodzi zapraszają na X Kongres dla Społecznego Panowania Chrystusa Króla, w wigilię prawdziwego i Tradycyjnego Święta Chrystusa Króla ustanowionego przez Papieża Piusa XI. Spotykamy się w Skierniewicach, Sobota, 28 października, A.D. 2017 Rozpoczęcie Kongresu Mszą Świętą w Tradycyjnym rycie rzymskim o godz. 9.00 w Kościele św. Jakuba Apostoła, ul. Senatorska 11/13 Mszę Świętą będzie celebrował Ks. Andrzej Łamasz Rozpoczęcie wykładów o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej 123, Sejmiku Starostwa Powiatowego w Skierniewicach ul. Konstytucji 3 Maja, 6 PROGRAM KONGRESU: ------------------------------------- dr Michał Krajski - Intronizacja Chrystusa Króla Polski w kontekście aktualnej sytuacji w Polsce Michał Murgrabia - Na granicy dwóch światów Grzegorz Braun - Protestancka detronizacja Chrystusa Króla Przerwa około godziny 14-tej dr Stanisław Krajski - Chrystus Król i Fatima red. Janusz Lewicki - Królowanie Chrystusa i kontrrewolucja katolicka Kamil Klimczak - Katolickie Państwo Narodu Polskiego red. Stanisław Papież - prowadzenie kongresu i panel dyskusyjny Na zakończenie AKT INTRONIZACYJNY, modlitwa do Jezusa Chrystusa Króla, kard. Adama Stefana Sapiehy - z 1927 r. W czasie kongresu odbędzie się prezentacja filmu Grzegorza Brauna, "Luter i Rewolucja Protestancka" a także promocja książki dr Michała Krajskiego "Spisek przeciwko intronizacji" Kontakt do organizatorów: ------------------------------------------- Krzysztof Kaczmarek 510-565-228, Stanisław Papież 502-321-251 Więcej szczegółów na stronie: radiochrystusakrola.pl Transmisja na żywo: --------------------------------- youtube.com/c/radiochrystusakrolapl/live

 


radiochrystusakrola.pl
 
Data pliku video: 2017-10-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola