Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bal bezalkoholowy

Data publikacji: 2014-02-18, Data modyfikacji: 2014-02-18
A A AWydrukDrukuj  
 

210 osób wzięło udział w XI Bezalkoholowym Balu Kostiumowym, który odbył się w ostatnią sobotę, 15 lutego w auli Zespołu Szkół im ks. Stanisława Konarskiego w Skierniewicach. Zabawę poprzedziła uroczysta msza święta w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa na Widoku.

Podobnie jak w latach ubiegłych bal poprowadził wodzirej, który zachęcał przybyłych nie tylko do tańca, ale także do różnego rodzaju zabaw i konkursów. Wśród uczestników karnawałowej zabawy znaleźli się: wiceprezydent Beata Jabłońska wraz z mężem oraz całe rodziny z terenu diecezji. Po raz pierwszy bal był imprezą kostiumową. Na parkiecie obok piratów, królewskich rodzin, szeryfów bawili się żołnierze, strażacy, kucharze, wróżki, a nawet hrabia Drakula. Jak podkreślali organizatorzy, bezalkoholowy bal to nie tylko okazja do dobrej zabawy i spotkań, ale także jeden ze sposobów dawania świadectwa, iż bez alkoholu można się świetnie bawić i następnego dnia wszystko pamiętać.Patronat nad balem objął prezydent Skierniewic Leszek Trębski.

Szanowni Państwo,   

     Już po raz jedenasty popularyzujecie Państwo ideę wspólnej zabawy w gronie rodziny i przyjaciół. Rokrocznie spotykacie się w okresie karnawałowym i jednocześnie dajecie dowód, że dobra zabawa może odbywać się bez alkoholu. Stanowi to świadectwo ważne dla kolejnego pokolenia. Organizatorom składam wyrazy uznania za kontynuowanie tak cennego przedsięwzięcia, a wszystkim uczestnikom przesyłam z tej okazji moc najlepszych życzeń.

                                                                          Z wyrazami szacunku
                                                                          Prezydent Miasta Skierniewice
                                                                          Leszek Trębski


UM Skierniewice, Źródło artykułu: www.skierniewice.net.pl, Autor zdjęć: UM Skierniewice
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skierniewicki

Powiat skierniewicki – siedzibą powiatu jest miasto Skierniewice, które samo nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem na prawach powiatu. W skład powiatu, który powstał w 1999 roku, w województwie łódzkim, wchodzą gminy: Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Lipce Reymontowskie, Maków, Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Słupia. Powiat w całości składa się z terenów wiejskich.

Turystyka opiera się tu głównie na atrakcjach przyrodniczych. Aby nie przegapić niczego, poleca się korzystanie z licznych, oznakowanych szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Zawitamy w ten sposób do wszystkich rezerwatów i parków krajobrazowych, w których podziwiać można nie tylko florę, ale i faunę np. w postaci ptactwa. Kierując się szlakiem starych dworków, zobaczymy także zabytkowe zabudowania. Po całym dniu marszu lub jazdy rowerem odpoczniemy w wiejskim pensjonacie, lub gospodarstwie agroturystycznym. Odzyskanie sił zapewni spokój, cisza i tradycyjna kuchnia bazująca na zdrowych i naturalnych produktach.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola